Make your own free website on Tripod.com
Baaritiski

#Baarissa majaileva vakioporukka






































NickNimiE-mailKotisivuKotipaikka
AngeliqHeli Taarihtaari@raahe.fiRaahe
Anssi-Anssi MattilaAnssimattila@hotmail.comLappeenranta
BeagleBoyToni Alénbonkers@cute.fiTekeilläEspoo, Matinkylä
Sivujen ja yksi #BaarI :n ylläpitäjä
CabelPaksu Petehandy@beer.comLahti
baari rulettaa jee mikä sivu !!
FidoMikko Lehtisalolord@sci.fihttp://www.sci.fi/~lord/Mouhijärvi
Olen xtaasissa.
GiRLy-Eija Sundelleijas@sci.fihttp://www.sci.fi/~eijas/Espoo, Olari
Tosi mageet... En ois uskonu et saatte aikasex jotain näin hienoo :) No offence :)
hennisHenna Paananenhennapa@lesti.kpnet.fitekeilläVeteli
hiiriEija Pellikkahiiri@avalon.merkoski.fiEioo!Kempele
Jackal-Jani Elasmaajanie@pcuf.fihttp://www.pcuf.fi/~janie/Sipoo
Vtun äijät ja sillee mäki haluun listoille =D
Janne2Janne Malmijamalmi@cedunet.comhttp://tiira.cedunet.com/~jamalmi/Ulvila
Ihan Grunge Meno ja silleen siistiä!
JanZZuJani Huopanajani.huopana@dlc.fihttp://www.dlc.fi/~johu/Perho
Jeah! Baarii RULEZZZZZZZ!
jassiJuha-Matti Julmurijuhamj@hotmail.comYlivieska
hehee..
hauskat sivut.
JokkeJoakim Julinjokke@cedunet.comhttp://www.cedunet.com/~jokke/Pori
jeesjees...asiallista=)
JoyrideJussi Nokso-Koivistojoyride@zonex.cop.fiKokkola ja JKL
Come on and give me a joyride.. =)
Juho1Juho Kalliokangasjuhoka@jymy.lesti.kpnet.fihttp://jymy.lesti.kpnet.fi/~juhoka/Toholampi
Morjensta !?!? Mun mielestä nää sivut on ihan ookoot. Koittakaa pitää kanava pystyssä. Haluan myös uudeksi operaattori ehdokkaaks.!?
KathyKati Kenttäkkenttä1@usa.netKankaanpää
kimpuliJarmo Salokimpuli@hotmail.comhttp://www.kotka.fi/~saloja/Kotka
Pitkästä aikaa irkkiin ja laatu kanavalle vaihtelun vuoksi ja pysyvästi...Keep On Rockin...
KURiiRiTimo Mikkilätimikkil@kauhajoki.fihttp://www.kauhajoki.fi/~timikkil/Lapua
Minä en ole sitten mikään tylsä hetero
LaurilLauri Lehmuskenttälol@sci.fihttp://www.sci.fi/~lol/Espoo, Järvenperä
Mutta kuka huolehtii virtuaalidenoista ??
MeNtAlMarkku Koskinenmental@sci.fihttp://www.sci.fi/~mental/Espoo
Jeah.. =) Ihan hienot on sivut, ei siinä mitään. =)
MimiDaeSanna KauppinenSantra@rko.netppl.fitekeillä onNivala tai Ylivieska
Joo-o.. Onhan tää.. #baari on vaan käyny nykyään turhan hiljaseksi..
MidnightKeskiyön KauhuMidnightman77@hotmail.comHöpö höpö...Oulu
Ei taida puoletkaan vakkarilistan porukasta olla vakkariporukkaa...
MooPatrik KnutarTeerijärvi
MurrayJuho Pennanenphreak@gnwmail.comValkeala
nakeElisa Hyytinennake@avalon.merikoski.fihttp://www.merikoski.fi/~nake/Oulu
Eikai tässä mitään! #BaarI on ehottomasti paras!
NicoNiko Häyryhayry.niko@mail.mkol.fihttp://www.mkol.fi/oppilas/nikita&niko/niko.htmHelsinki
OpaOlli LaaksonenOlli.Laaksonen@vskol.fihttp://www.vskol.fi/oppilaat/web/ollaak/vskol.htmVirrat
Siis niinku ei hassumpaa menoo täällä..iha hyvin rakennettu
kotisivu ja muutenkin...joops moe.
pahaVille Häivälävihaiva@tlti.tokem.fihttp://www.nettilinja.fi/~villeh/Tornio
Melko komeaa jälkeä. :-)
pepPetri Ovaskaovaspesu@cedunet.comhttp://cedunet.com/~ovaspesu/
pojuAntti Oinasaso@otol.fiei valmisOulu
;)
PsykoAntti Mahosenahoandreas@microstep.fihttp://www.microstep.fi/andreas/Pyhännnän Ahokylä
Lisää osia vähäosaisille!
Scorp|oNJani Salminenscorp@sci.fihttp://www.vskol.fi/oppilaat/web/jasalm/vskol.htmVirrat
Ehhehe, kivat sivut!! =) "seison mistelinoxan allaaa...!!" "on varmaan mukava seisoskella siinä ja silleen" Mistä 24:n JAxon sarjasta oli tuo lyhyt keskustelun pätkä =)=) just, mä sekoon =)=) ei vaan, morjes, pitäkää sivut yllä =)
tp1Tomi Petäjäsojatpetajas@yrttis.pyhajoki.raaseu.fihttp://yrttis.pyhajoki.raaseu.fi/~tpetajas/Pyhäjoki (Yppäri)
Sillälailla, niin ne asiat vain kehittyy, varsinkin kun ei käy joka hetki tarkkailemassa ( tää sivu ruleZ :-)
T-probelmTatu Saarelainenthe_probe@hotmail.comteen koko ajanKuopio
EN OLE ADDIKTI!!!
WrrrOlli Huovialaollih@lyseo.edu.ouka.fihttp://lyseo.edu.ouka.fi/~ollih/Oulu
tjaa. onhan naa ihan rulet sivut, Varsinkin nain lynksilla katottuna :DD
.
Last Updated 22.2.1998 - Next Update Mar 22


Ylläolevaan listaan pääsee vain täyttämällä vakkaritaulukon.



Laitappa nimi vakkarilistaan

IRC-nick:
Nimi:
E-Mail:
Kotisivu:
Kotipaikka:
Voit laittaa myös palautetta sivuista, myös uudet ideat ovat tervetulleita. Nimikenttä tulee olla täytettynä ja OIKEIN!
(Julkaisemme vain ne lomakkeet, joissa lukee IRC-nick, Nimi ja E-mail)

Olen #BaarI :n Vakioporukkaa ja käyn kanavalla lähestulkoon päivittäin
Kyllä

Etusivulle