Make your own free website on Tripod.com

Olemme saaneet valtavasti uusia nimiä, jotenka päivitämme sivun vain kerran kuussa. Jos olet Satunnainen kulkija ja haluat nimesi listalle, niin täytä sivun alalaidassa oleva lomake.


#Baarin melkein vakioasiakkaat






























NickNimiE-mailKotisivuKotipaikka
AlleyCatAnne Havukainenahavukai@vkol.pspt.fiehkä keväälläVarkaus
Mikäpäs tässä... aloittelevana baarikärpäsenä.....
atemanAnssi Takalo-Eskolaate@avalon.merikoski.fihttp://www.merikoski.fi/~nake/anssi.htmlKajaani
BecosToni Lainebecos@rocketmail.comTaivalkoski
Sanoisinko että sivunne ovat ihan OK-luokkaa
DirtyPerttu Slidenpsliden@bigfoot.comhttp://www.student.oulu.fi/~psliden/Oulu
FairytaleSatu Nuojuasatun@pato.vaala.fi-
=)
GaurothOssi Immonenoimmonen@hotmail.com-Varkaus
viina on viisasten juoma
GweniAnna-Elina RauhalaTekeilläNivala
hazeAnttiRovaniemi
Baari virtuaali juomisen ja seuraelämän mekka?
HulluPoroPetteri PunakuonoHulluPoro@hehe.comhttp://www.fortunecity.com/tinpan/mudhoney/159/Korvatunturi
"HulluPorolla on tuhat korvaa ja silmää" -vanha viidakon hokema
ImmortalKari Mäkeläinentls97021@sun1.kajak.fiei valmis...Kajaani
JanhunenJanne Tuhkanenjtuhkanen@usa.netMikkeli
LenitaHeli Pihlajamaahpihlajamaa@hotmail.comhttp://members.tripod.com/~lenita_/lenita.htmlNivala
Omnia vincit amor ja #BaarIssa kaikki kohtaavat:)
MAFiOSOJussi Rantamamafioso@dlc.fiJyväskylä
On teillä vaan sangen jees sivu..
^manson^Tuomas Palviainenmansonwarez@hotmail.comhttp://www.sci.fi/~elites/TuOmAs/index.htmTampere
MilleniarMiikka Välimäkihttp://www.vskol.fi/oppilaat/web/mivali/Östermyra
MysticaPaula-Christiina Wirtanenmystica@sci.fi>http://mystica.home.ml.orgVantaa
NettaAnnele Siltanenannele@bigfoot.comkeskenEspoo
NinZaJani Karvonenninza@kempele.fihttp://www.merikoski.edu.ouka.fi/~nintsa/Kempele
Mur! =).. joo sivut on ihan asialliset.. hurjaa ....
n0nnaJohanna Salmelanonna@rko.netppl.fiVihanti
rAiBeRiku Karjalainenkarjir@otol.fiOulu
Tota noi mitäköhän laittaisi no sellasta sattuu ja tollee tai jotai :)
saippuaMinna Rankinenminra@hotmail.comTurku
sampySapi Reposamre@vip.fihttp://www.vip.fi/~samre/Tampere
Erittäin baarimaiset sivut... :)
sLuRpSTimo Reinikarirkarit@netti.fiTurku
StudeTuijatuijase@toholampi.kpnet.fiToholampi
TuikkiJari Tuikkajari.tuikka@deafleopard.bbbs.eu.orgKokkola
Baarissa saa viinaa
upa_Panu ArponenHelsinki
weaAnni SainioLuvia
WeraTuija TuppurainenTuija81@hotmail.comTaivasalla
hmm...
zinger
ZorgeTeemu Rimpiläinenteemu.rimpilainen@kainuumedia.fiKajaani
Baari on kaikkien kavavien ISÄ!!!!
.
Last Updated 22.2.1998 - Next Update Mar 22



Laitappa nimi vieraskirjaan

IRC-nick:
Nimi:
E-mail:
Kotisivu:
Kotipaikka:
Voit laittaa myös palautetta sivuista, myös uudet ideat ovat tervetulleita. Nimikenttä tulee olla täytettynä ja OIKEIN!
(Julkaisemme vain ne lomakkeet, joissa lukee IRC-nick, Nimi ja E-mail)

Etusivulle